Minikoparka Skawina


Profil prowadzonej przez nas działalności stanowią wszelkiego rodzaju prace ziemne wykonywane minikoparką Bobcat 320 o wadze 1,6 tony i wywrotką Iveco eurocargo 12 ton dmc z pełną obsługą operatorską. Posiadamy wieloletnie doświadczenie, a dotychczas z naszej oferty skorzystało wielu zadowolonych Klientów. Dysponujemy nowoczesnym parkiem maszynowym, który obejmuje wspomniana już minikoparka.

Staramy się świadczyć usługi według najwyższych standardów, przestrzegając przy tym zasad bezpieczeństwa pracy. Działamy głównie na terenie Krakowa, Skawiny, Wieliczki, Myślenic, Dobczyc i okolic. Minikoparka Skawina posiada najlepsze parametry bezpośrednio wpływające na jej prawidłowe funkcjonowanie. Jednocześnie, chcemy również zwrócić uwagę na fakt, że minikoparka Skawina Bopcat na gumowych gąsienicach, wyposażona jest w łyżki o szerokościach 20cm, 30cm, 45cm i 100cm (skarpowa).

Zawsze koncentrujemy się na określonych wymaganiach i potrzeby ze strony Klientów, dlatego też mogą być Państwo pewni profesjonalizmu z naszej strony. Niewątpliwe minikoparka Skawina posiada wiele zalet, mianowicie: dojedzie do trudno dostępnych miejsc (szerokość ok 1m), może pracować wewnątrz budynków, wiat itp. (wysokość ok 225 cm), nie zniszczy w takim stopniu jak ciężka koparka, miejsca po którym będzie przejeżdżać. Proponujemy atrakcyjny cennik,o czym można się przekonać odwiedzając stronę serwisu. Minikoparka Skawina to bardzo odory wybór. Zapraszamy do współpracy!

Więcej informacji:
Online: 1 | Wejść: 1514 | Strony internetowe | Usługi minikoparką Kraków