Minikoparka z młotem – czy to możliwe?

Koparka z młotem to podstawa wszelkich prac budowlanych. Maszyna ta to podstawowe narzędzie w rękach budowlańców. Do mniejszych terenów wykorzystuje się coraz popularniejsze minikoparki. Co powiedzieć o minikoparkę z młotem? Dowiedz się, czy to możliwe!

Minikoparka – czym jest?

Minikoparka to urządzenie niezbędne na każdym placu budowy. Co prawda jest mniej znana, niż klasyczna koparka, ale doskonale sprawdza się na miejscach o ograniczonej przestrzeni. Mikrokoparka to tak naprawdę mniejsza wersja klasycznej wersji koparki. Jest to maszyna o masie eksploatacyjnej aż do 6 ton, a dzięki swojej drobnej konstrukcji można ją wykorzystywać tam, gdzie standardowa koparka się nie zmieści ani nie poradzi. Wyróżnia ja wyjątkowa duża wydajność, pomimo małych rozmiarów. Budowa minikoparki nie różni się od jej większej wersji, otóż posiada:

  • gąsienicowe podłoże,
  • lemiesz oraz mechanizm obrotu,
  • wysięgnik,
  • obrotową kabinę,
  • świder.

Dzięki tym wszystkim charakterystykom stosunkowo łatwo jest dopasować sprzęt do specyfiki pracy.

Minikoparka z młotem

Dawniej koparka z młotem była dostępna tylko w standardowej wielkości. Teraz coraz częściej spotyka się minikoparki z młotem. Pozwalają one na coraz szybsze i precyzyjniejsze wykonanie pracy na małych i skomplikowanych powierzchniach. Mot w takich koparkach potrafi wyburzyć spore konstrukcje. Minikoparka Kraków dysponuje nowoczesnym sprzętem o wysokiej jakości i wydajności, dzięki czemu maszyny mogą pracować nawet przez kilkanaście godzin dziennie. Z takich minikoparek z młotem wyburzeniowym korzystają zarówno większe firmy, jak i klienci indywidualni. Planując prace wyburzeniowe lub prace remontowe warto skorzystać z profesjonalnej pomocy. Ponieważ prace wyburzeniowe mniejsze, czy większe, zawsze niosą za sobą pewne ryzyko. W każdej chwili dana konstrukcja może ulec zawaleniu się, co w konsekwencji może zagrażać życiu lub zdrowiu osób. Aby uniknąć zagrożeń, warto wynająć firmę, która profesjonalnie zajmuje się takimi zadaniami.

»
Adres w Krakowie ul. Chałubińskiego 27
30-698 Kraków